27 stycznia 2017

W związku z rozwojem firmy i struktur sprzedażowych poszukujemy kandydatów na płatny staż z Urzędu Pracy.
Stanowisko: – Copywriter/SEO

Zakres obowiązków:

• Pisanie, krótkich tekstów
• Marketing szeptany na forach i blogach
• Dodawanie stron do katalogów
• Tworzenie prostych blogów internetowych
• Pozycjonowanie stron internetowych
• Analiza i raportowanie działań oraz efektów

Wymagania:

• Szybkie pisanie na klawiaturze
• Lekkie pióro wymagane
• Dobra organizacja pracy i umiejętność wykonywania zadań w ściśle określonym terminie
• Analityczne i zorientowane na szczegóły podejście do pracy
• Terminowość, samodzielność, kreatywność
• Mile widziane – znajomość systemów do blogów oraz doświadczenie w SEO

Oferujemy:

• Narzędzia oraz wszelkie zasoby potrzebne do wykonywania pracy
• Szkolenia
• Pracę w miłym młodym zespole w klimatyzowanym biurze

PRACA STAŁA W SIEDZIBIE NASZEJ FIRMY (POZNAŃ/PLEWISKA)

Osoby zainteresowane pracą w Grupie M40 prosimy o przesłanie CV na adres kariera(at)m40.pl