27 stycznia 2017

W związku z rozwojem firmy i struktur sprzedażowych poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista SEO – Pozycjoner stron internetowych

Zakres obowiązków:

• Optymalizacja stron internetowych klientów
• Obsługa narzędzi SEO
• Budowanie zaplecza pozycjonerskiego i opieka nad nim
• Dokonywanie zmian w kodzie stron www
• Czuwanie nad redakcją treści
• Analiza i raportowanie działań oraz efektów

Wymagania:

• Min. roczne doświadczenie w pozycjonowaniu stron
• Znajomość zagadnień związanych z pozycjonowaniem i optymalizacją stron WWW w wyszukiwarce Google
• Praktyczna znajomość narzędzi SEO
• Praktyczna obsługa popularnych systemów CMS: WordPress, Joomla
• Znajomość PHP, HTML, CSS w stopniu pozwalającym na dokonywanie zmian w kodzie, według zaleceń
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Samodzielność, szybkość w działaniu
• Mile widziane – znajomość Google Adwords i Google Analytics

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
• Narzędzia oraz wszelkie zasoby potrzebne do wykonywania pracy
• Szkolenia
• Pracę w miłym młodym zespole w klimatyzowanym biurze
• Zarobki adekwatne do zaangażowania i efektów pracy (pensja stałą + premie)

Osoby zainteresowane pracą w Grupie M40 prosimy o przesłanie CV na adres kariera at m40.pl lub poprzez formularz.