Audyt SEO
Close

Pozycjonowanie Twojej strony wymaga odpowiedniego przygotowania. Musimy sprawdzić co dokładnie jej dolega i jakie lekarstwo zastosować. Właśnie w tym celu przeprowadzimy audyt SEO, czyli dokładne badanie strony internetowej.

Czym jest audyt SEO?

W odróżnieniu do analizy SEO, audyt SEO jest o wiele bardziej rozbudowanym badaniem. Zagłębimy się w strukturę Twojej strony wyciągając elementy, które należy zmienić, aby zwiększyć widoczność w wyszukiwarce internetowej. SEO audyt pokaże problemy, przed którymi będziemy musieli stanąć przy pozycjonowaniu oraz pomoże ustalić konkretną strategię działania na każdym etapie optymalizacji.

Przy wykorzystaniu szeregu narzędzi do audytu SEO, oraz wiedzy naszych analityków powstanie rozbudowany  raport, który przedstawi fakty dotyczące Twoje strony oraz zabiegi jakie podejmiemy, na kolejnyh etapach pozycjonowania.

Co składa się na profesjonalny audyt strony internetowej?

Profesjonalny audyt SEO składa się kilkunastu części. Warto zaznaczyć, że oficjalne informacje firmy Google mówią o ponad 200 wskaźnikach, które mają wpływ na pozycję każdej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Większość z nich jest niejawna, natomiast część z nich została oficjalnie potwierdzona.

Przygotowując darmowy audyt SEO bierzemy pod uwagę zarówno oficjalne jak i nieoficjalne wskaźniki. Co badamy?

Audyt SEO- Przykład

Przykładowy SEO audyt dostarczy wiedzy na temat szeregu czynników związanych z późniejszym skutecznym pozycjonowaniem. Narzędzia do audytu SEO oraz badań stron internetowych przeanalizują różne obszary Twojego portalu. Zbadamy m.in:

Treść

Analizie poddamy unikalność oraz dopasowanie treści w obrębie Twojej strony oraz nasycenie słowami kluczowymi

Adresy URL

Przyjrzymy się czy Twoje URLe są przyjazne dla robotów Google;

Struktura strony

Przeanalizujemy czy Twoja strona jest atrakcyjna zarówno dla  użytkowników jak i robotów Google

Linkowanie

Na warsztat wrzucimy zarówno linki w obrębie Twojej domeny jak i te do niej prowadzące. Przeanalizujemy ich ilość, jakość i aktualność

Kod źródłowy

To czy poprawnie i jak szybko Twoja strona wyświetli się na konkretnych urządzeniach zależy w dużej mierze od jej prawidłowego kodowania. Sprawdzimy czy  w kodzie nie występują błędy, które powinny zostać usunięte.

Jak przygotowujemy darmowy audyt SEO?

Przygotowując darmowy audyt SEO dla Twojej strony opieramy się nie tylko na podręcznikowej wiedzy, ale także najnowszych branżowych nowościach. Google praktycznie codziennie wprowadza zmiany do algorytmu swojej wyszukiwarki, co wymaga od nas ciągłej aktualizacji wiedzy, a tym samym wprowadza nowe elementy które musimy brać pod uwagę podczas każdego audytu SEO strony www.

Skuteczne  pozycjonowanie Twojej witryny wymaga gruntownego przygotowania i obszernej bazy wiedzy specjalistycznej. Doświadczenie zdobyte na rynku pozycjonowania stron internetowych to jedno, ale ciągłe poszerzanie wiedzy to domena naszych analityków SEO.

Każdy darmowy audyt SEO jest spersonalizowany, tak aby był maksymalnie dopasowany do  konkretnych stron internetowych naszych klientów i odzwierciedlał ich realne problemy.

Co po audycie SEO?

Wytyczne powstałe podczas audytu SEO zostaną następnie wprowadzone w procesie optymalizacji, a każdy kolejny etap przyczyni się do zwiększenia Twojej witryny w sieci.