Baza wiedzy - GrupaM40.pl
Close

Baza wiedzy

Identyfikacja wizualna firmy – trendy 2018

identyfikacja wizualna firmy

Identyfikacja wizualna jest niezbędna do wykreowania marki ponieważ to ona nadaje naszej firmie wyjątkowy charakter. Spotykamy się z nią niemal codziennie, a jej skuteczność zależna jest od tego czy wpasowuje się w aktualne trendy. Ale o czym tak naprawdę mowa?

Read More

Wszystko o pozycjonowaniu lokalnym

pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie to podstawowe działanie w zakresie promowania stron reklamowych w sieci. W przypadku firm, które swoje usługi świadczą lokalnie, tańszą i efektywniejszą opcją jest SEO lokalne. Jak pozycjonować się na rynku zawężonym do określonego regionu czy miasta?

Read More

Zlecę pozycjonowanie: O czym należy pamiętać?

pozycjonowanie

Dobra pozycja w wyszukiwaniach jest dzisiaj warunkiem koniecznym, by zostać zauważonym wśród swojej konkurencji. Nawet najlepsi w swoim fachu mogą narzekać na brak klientów, jeśli będą niewidoczni w sieci. Wybór agencji nie może być więc przypadkowy, a kierowanie się głównie ceną może przynieść więcej szkód niż pożytku. Niestety wiele agencji daje obietnice bez pokrycia. Są […]

Read More

Pozycjonowanie organiczne a płatne — co lepsze?

pozycjonowanie organiczne czy płatne

Wyniki wyszukiwania Google dzielą się na naturalne (zwane także organicznymi) oraz płatne, czyli reklamy AdWords. Na pojawienie się w tych pierwszych szansę ma każda strona internetowa. W drugim przypadku konieczne jest wykupienie kampanii AdWords. W jakiej formie pozycjonowanie stron wypada lepiej?

Read More

Jakie efekty przynosi pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron internetowych w dalszym ciągu jest jednym z głównych działań reklamowych zmierzających do promowania firmy w sieci. Jeśli jest ono wykonane właściwie, przynosi dla marki wymierne korzyści. Dlatego najlepiej zlecać to specjalistom, których zatrudnia renomowana agencja SEO.

Read More

Na czym polega pozycjonowanie stron?

na czym polega pozycjonowanie

Wielu internautów prowadzących własne witryny www interesuje pozycjonowanie stron. Duża część z nich nie wie jednak, na czym polega pozycjonowanie SEO. Oczywiście wszystkim zająć się może dobra agencja SEM, ale przed nawiązaniem współpracy warto zrozumieć, o co chodzi w takich działaniach.

Read More

Jak powinno się pozycjonować sklep internetowy?

pozycjonowanie sklepu internetowego

Pozycjonowanie sklepu internetowego to bardzo ważny i podstawowy element działalności reklamowej w branży e-commerce. Wysoka pozycja sklepu internetowego pozwala generować większy ruch, co przekłada się na liczbę klientów i automatycznie większe zyski. Nawet najlepszy sklep internetowy nie osiągnie maksimum zainteresowania, jeśli zaniedba pozycjonowanie w Google.

Read More

Co powinna zawierać umowa o pozycjonowanie?

umowa o pozycjonowanie

Podobno istnieje spora grupa osób, które nie czytają umowy przed jej podpisaniem sugerując się wyłącznie tym, co obiecuje nam druga strona. Te nierozważne zachowanie prowadzi oczywiście do wielu konsekwencji, w głównej mierze negatywnych i źle odbijających się na naszych finansach. Aby nie doprowadzić nigdy więcej do podobnych problemów, warto zainteresować się bliżej tym tematem. Umowa […]

Read More

Jak założyć i promować kanał na YouTube?

Sama obecność w mediach społecznościowych jest już na tyle powszechna, że nie wystarczy, by wyróżnić się na tle konkurencji. Konieczne staje się dopasowanie do aktualnych standardów. Jednym z wiodących trendów jest rosnąca popularność formatu wideo. W tym celu warto zaangażować się w działalność na YouTube i samodzielnie wyreżyserować swój sukces. Pierwsze kroki      Jak […]

Read More

Czy da się sprawdzić działania Agencji SEO?

współpraca z agencją SEO

Korzystasz z usług w agencji SEO? Zastanawiasz się, czy możesz w jakiś sposób sprawdzić ich działania? Wielu klientów korzystających z usług pozycjonowania otrzymuje od agencji raporty, które niestety często zawierają treści niezrozumiałe dla kogoś, kto w tej branży po prostu „nie siedzi”. Nie widzisz efektów sprzedażowych, a specjaliści, od których otrzymujesz usługę twierdzą, że wyniki […]

Read More