Google Adwords - GrupaM40.pl
Close

Jest kilka dróg aby osiągnąć szczyt. Nie inaczej jest w przypadku widoczności w Internecie. Jeśli chcesz dotrzeć na samą górę w wynikach wyszukiwarki możesz dokonać tego wybierając jedną ze ścieżek. Do wyboru masz pozycjonowanie stron internetowych w wynikach organicznych lub płatną kampanię reklamową Google Adwords.

Adwords czy pozycjonowanie?

Adwords to platforma reklamowa firmy Google umożliwiająca promocje firm w sieci poprzez wyświetlanie reklam na samej górze wyników wyszukiwania. Dzięki kampaniom Google Adwords Twój produkt lub usługa może znaleźć się na szczycie pierwszej strony na konkretne zapytania. Jak to działa? Ustasz miesięczny budżet i płacisz tylko za reklamę która spowoduje działanie np. kliknięcie przez użytkownika czy pobranie aplikacji.

Plusy kampanii reklamowej Adwords

  • Wysoka widoczność na określone frazy niezależna od pozycjonowania,
  • Gwarantowane zwiększenie ruchu na stronie,
  • Reklamy widoczne zarówno w wynikach tekstowych jak i mapach Googla,
  • Możliwość precyzyjnego zawężenia potencjalnych klientów,
  • Rodzaj kampanii dostosowany do Twoich potrzeb,
  • Remarketing – reklama wyświetlająca się ponownie osobom odwiedzającym Twoją stronę,
  • Płacisz tylko za reklamy powodujące działanie.

Typy kampanii Google Adwords

Google Adwords to narzędzie precyzyjnie dopasowujące się do Twoich potrzeb. Doradzimy jakie kampanie będą najskuteczniejsze, przygotujemy i ustawimy reklamy i na bieżąco sprawdzimy jak poprawić konwersję ze sprzedaży Twojej usługi lub produktu. Do wyboru masz następujące rodzaje kampanii:

Kampania tekstowa – reklama w wyszukiwarce

To podstawowy rodzaj reklamy, który oferuje Adwords. Przygotujemy listę słów kluczowych oraz stworzymy odpowiednie reklamy twoich usług lub produktów. Po wpisaniu konkretnej frazy reklamy będą wyświetlane na górze wyszukiwarki zarówno na komórkach, tabletach jak i komputerach stacjonarnych. Zapłacisz dopiero kiedy użytkownik zdecyduje się kliknąć na reklamę. Doradzimy budżet zapewniający optymalną ilość wyświetleń i kliknięć, tak abyś nie przepłacał.

kampania adwords

Reklama w sieci reklamowej Google

Pozwól zauważyć się szerokiej widowni dzięki reklamie graficznej w sieci reklamowej Google Adwords. Dzięki szerokim możliwościom jakie umożliwia ta kampania PPC, Twoja reklama może być wyświetlana wyłącznie użytkownikom w danej lokalizacji albo tylko zainteresowanym Twoim produktem lub usługą. Doradzimy, przygotujemy i zoptymalizujemy Twoją kampanie w sieci reklamowej tak, abyś nie płacił za kliknięcia z których nie będziesz pozyskiwał konwersji.

Kampania produktowa Google Shopping

Posiadasz sklep internetowy i chcesz aby Twoje produkty pojawiały się w atrakcyjnej wizualnie formie bezpośrednio po wpisaniu frazy w wyszukiwarkę? Pomoże Ci w tym kampania produktowa Google Shopping. Dzięki niej produkty z Twojego sklepu w formie grafiki trafią na samą górę pierwszej strony wyników. Jak to działa?

Dzięki wbudowanemu lub wykupionemu modułowi w Twoim sklepie internetowym tworzony jest specjalny plik produktowy. Zawarte są w nim takie informacje jak nazwa, cena czy zdjęcie produktu. Raz dziennie plik ten wysyłany będzie do systemu Google odpowiedzialnego za kampanie produktowa Google Merchant, a stamtąd do systemu Adwords. Dzięki temu na bieżąco dostępność Twoich produktów czy koszy dostawy będą na bieżąco sprawdzane i aktualizowane.

Remarketing Adwords

Chcesz, żeby Twoja reklama wyświetlała się osobom odwiedzającym Twoją stronę, ale nie dokonującym zakupu? Może zaobserwowałeś dużo wejść, ale mało użytkowników zdecydowało się dać Ci zarobić? Właśnie w tym celu powstał re marketing Adwords. Algorytm pójdzie śladem internauty odwiedzającego witrynę Twojej firmy i wyświetli mu odpowiednią reklamę zachęcająca do ponownych odwiedzin. Umieścimy na Twojej stronie odpowiedni kod, przygotujemy reklamy i będziemy na bieżąco analizować jak zachowują się Twoi klienci.

Reklama Wideo

Pokaż swoja firmę m.in. w serwisie YouTube. Reklama pojawi się przed filmami o wybranej tematyce i zachęci do zapoznania się z ofertą Twojej firmy.

Reklama aplikacji mobilnych

Chcesz promować swoją aplikację mobilną? Reklamy wyświetlą się między innymi w sklepie Google zachęcając użytkowników komórek do jej ściągnięcia i instalacji!