Płatny staż – Web developer - GrupaM40.pl

25 sierpnia 2017

W związku z rozwojem firmy i struktur sprzedażowych poszukujemy kandydatów na płatny staż z Urzędu Pracy.

Stanowisko: Web developer – twórca stron www

Zakres obowiązków:

• Tworzenie i wdrażanie nowych stron internetowych
• Aktualizacja i rozbudowa istniejących stron internetowych
• Drobne prace graficzne

Wymagania:
• Min. roczne doświadczenie w tworzeniu stron internetowych
• Praktyczna obsługa popularnych systemów CMS: WordPress, Joomla, Presta shop
• Bardzo dobra znajomość HTML, CSS
• Dobra znajomość PHP / MySQL
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Samodzielność, szybkość w działaniu
• Mile widziane – znajomość optymalizacji stron internetowych pod pozycjonowanie i Google Analytics / obsługa Presta Shop

Oferujemy:
• Narzędzia oraz wszelkie zasoby potrzebne do wykonywania pracy
• Szkolenia
• Karta multisport
• Pracę w miłym młodym zespole w klimatyzowanym biurze

Osoby zainteresowane pracą w M40 prosimy o przesłanie CV na adres mailowy kariera[at]m40.pl