Pozycjonowanie stron Luboń | GrupaM40
Close

Od 2015 roku mamy swoje przedstawicielstwo takze w Luboniu. Luboń jest miastem znajdującym się w województwie
wielkopolskim, w powiecie poznańskim. Miasto cechuje się dużym zagęszczeniem –
powierzchnia wynosi 13,5 km² a mieszkańców miasta jest ponad 30 000.

Luboń miasto rozwojowe

Warto wiedzieć, że nazwa Luboń znalazła się w dokumentach źródłowych już w XIV wieku. Niemniej, od tego czasu możemy zetknąć się z różnymi formami (np. Lubonya). Historia miasta ma swój początek 13 listopada 1954 roku. Właśnie wtedy doszło do połączenia następujących wsi – Lubonia, Żabikowa oraz Lasku. Jeżeli chodzi o gospodarkę to bardzo duże znaczenie ma znajdowanie się miasta w aglomeracji poznańskiej. Takie położenie sprawia, że mamy zderzenie nawet nie dwóch a trzech światów. Widzimy jak ludzie dojeżdżają do pracy/szkoły, widzimy tradycyjny ośrodek wytwórczo – usługowy oraz mamy charakter rolniczy. Warto może przy okazji wrócić do liczby mieszkańców, gdyż Luboń cechuje się jej dużym wzrostem a jak doskonale wiadomo – nic nie dzieje się bez przyczyny. W przypadku Lubonia należy zwrócić uwagę na temat rozwoju budownictwa deweloperskiego (nie bez znaczenia jest też fakt, że władze Lubonia szykują nowe centrum miasta). Podsumowując to, o czym sobie powiedzieliśmy – Luboń jest miastem, które bezwzględnie należy zobaczyć.

Grupa M40 i pozycjonowanie stron w Luboniu

Pozycjonowanie stron internetowych to usługa, którą oferuje wiele firm, jednakże nie w każdym przypadku jest ono skuteczne. Wówczas nie warto jest tracić czasu i pieniędzy na tego typu działania. Oprócz pozycjonowania strony, firma pozycjonująca może zaproponować również jednorazową usługę optymalizacji witryny, co wiąże się z modyfikacją kodu strony. Dzięki temu z kolei można sprawić, że znajdująca się na niej treść będzie łatwiej przyswajalna dla wyszukiwarek internetowych. Na czym wobec tego polega pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron w praktyce

Treść zawarta na stronie jest niezwykle ważna. Im bardziej unikatowa i specjalistyczna tym lepiej. Powinna być jednak rozumiana przez odbiorców, a co równie istotne musi również zawierać słowa kluczowe. Strona bez fraz głównych w tekście, pisana np. w stylu prawniczym nie uzyska wysokich pozycji. Nie bez znaczenia jest to, pod jakim napisem znalazł się dany odnośnik do witryny, gdyż to ich ilość istotna jest dla wyszukiwarki Google. Ważne jest więc to, aby na jak największej ilości stron znalazł się odnośnik, który świadczyć będzie o tym, że dana strona poleca konkretną witrynę. To z kolei podwyższa jej wartość. Wartość ta zależy od rankingu witryny odsyłającej do konkretnej strony www. Firmy pozycjonujące najczęściej posiadają setki własnych stron, na których to umieszczają odnośniki dla pozycjonowanej strony www. Dopiero odwiedzenie tych wszystkich stron z odnośnikami przez roboty Google pozwala na podwyższenie rankingu danej witryny w wynikach wyszukiwania.

Z pewnością nie każda firma pozycjonująca jest w stanie zagwarantować uzyskanie optymalnych rezultatów. Nie brakuje usługodawców, którzy oferują możliwość wypozycjonowana strony za bardzo niskie stawki. Często tacy amatorzy stosują przeróżne programy, które umieszczają odnośniki do danej witryny, co niestety nie jest brane pod uwagę podczas algorytmizacji Google. Takie odnośniki rzeczywiście trafiają na tysiące różnych stron, jednakże są one bezwartościowe. Trzeba przy tym pamiętać o bardzo ważnej kwestii. Wyszukiwarka Google jest w stanie wykryć takie próby nierzetelnego manipulowania wynikami wyszukiwania, co może zakończyć się nałożeniem kary dla danej witryny czy nawet całkowitym usunięciem jej z Google. Dlatego też tak istotne jest to, aby zlecić wykonanie usługi pozycjonowania strony www profesjonalistom.

 

Działamy również na terenie miasta Mosina. Znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z naszej oferty pozycjonowania stron www? Pokaż mu tą stronę – niech się dowie o zaletach lokalnego pozycjonowania!

Skontaktuj się z nami!

Nasz przedstawiciel z Lubonia p. Marzena oferuje kompleksowe doradztwo SEO. Jako profesjonalna agencja działająca na terenie całego kraju jesteśmy w stanie pomóc w rozwoju Twojego e-biznesu. Wykonamy specjalistyczny audyt i zaproponujemy indywidualną strategię działania. Z nami osiągniesz wysoką pozycję. Zainteresowany?

Marzena Rachuba – Urbaniak

Specjalista Działu Handlowego

Zainteresowany? Zadzwoń