SL2 - GrupaM40.pl
Close
Kontakt
Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

  Zwiększaj sprzedaż dzięki Google!
  Pomożemy skutecznie wypromować
  Twój biznes w internecie!
  Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą!

   Czym jest pozycjonowanie
   Czy wiesz, że ponad 94% Polaków szuka informacji w internecie w wyszukiwarce Google? Pozycjonowanie to właśnie działania mające na celu wzrost pozycji Twojej strony lub sklepu w internecie.
   Nowi klienci
   Jeśli Twoja firma będzie wysoko w wynikach wyszukiwania w Google to klienci trafią do Ciebie, a nie do konkurencji. Kluczem do sukcesu będą frazy, którymi potencjalni nabywcy szukają Twoich produktów i usług.
   Rozpoznawalność marki
   Firmy z czołowych pozycji w wynikach wyszukiwania uchodzą za profesjonalne i wiarygodne w oczach klientów. Dzięki pozycjonowaniu Twoja marka będzie budzić podobne skojarzenia.
   Długotrwałe efekty
   Pozycjonowanie to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy myślą o przyszłości swojej firmy. Rezultaty w postaci wysokich pozycji w wyszukiwarce utrzymują się przez dłuższy czas, trzeba na nie jedynie cierpliwie poczekać.
   Korzyści
   Analiza potrzeb
   Poznajemy Twoją firmę, by znaleźć frazy, którymi posługują się Twoi przyszli klienci szukając produktów i usług w internecie. Wykonanie takiej analizy jest kluczowym elementem, dzięki czemu pomożemy Tobie dotrzeć do nowych nabywców.
   Gratis
   Audyt strony/ sklepu
   Na skuteczność pozycjonowania ma wpływ wiele czynników. Jednym z nich jest audyt, dzięki któremu wiemy co należy poprawić, by serwis prawidłowo wyświetlał się w Google. Odpowiednio wykonana i zoptymalizowana strona to podstawa.
   Gratis
   Analiza konkurencji
   Czy na pewno wiesz, kto jest Twoją konkurencją? My wolimy mieć pewność. Dlatego przed rozpoczęciem pracy, sprawdzamy dokładnie konkurencję z Twojej branży, a wyniki naszych analiz przedstawiamy przed podpisaniem umowy!
   Gratis
   Pozycjonowanie
   Dysponując wiedzą na temat Twojego biznesu, możemy przystąpić do pracy. W jej wyniku ruch na Twojej stronie, bądź sklepie internetowym będzie wzrastał, dając Tobie szansę na większe obroty i nowe kontakty biznesowe.
   Proces
   Kim jesteśmy
   Grupa M40 to ludzie z pasją, którzy na co dzień zajmują się pozycjonowaniem, tworzeniem stron www, prowadzeniem kampanii Social Media oraz Google Adwords. Dobrze wiemy jak ważny jest emarketing w dzisiejszych czasach, dlatego nieustannie poszerzamy swoje kompetencje i doświadczenie. Naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa i 100% satysfakcji klientów ze współpracy z nami. Zwieńczeniem naszych wysiłków jest statuetka Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, która od dwóch lat stanowi świadectwo profesjonalizmu.Dowiedz się więcej
   Oni nam zaufali