O nas - GrupaM40.pl
Close

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą osób, które chcą być najlepsze w swojej dziedzinie, dlatego ciągle rozwijamy nasze umiejętności oraz śledzimy najnowsze trendy w SEO i w marketingu, by oferować naszym klientom najlepsze rozwiązania. Projektujemy strony, tworzymy sklepy internetowe i promujemy je w sieci. Doskonale wiemy, że dobrze dobrana strategia e-marketingowa gwarantuje sukces w nowoczesnym biznesie.

Zespół
ZESPÓŁ

Nasz zespół składa się z ambitnych i kreatywnych pracowników, którzy codziennie wyznaczają sobie nowe cele. Naszą dewizą jest rozwój, dlatego nieustannie podwyższamy swoje kompetencje.

Doświadczenie
DOŚWIADCZENIE

Naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa klienta oraz dbanie o jego satysfakcję ze współpracy. Dlatego już od prawie 10 lat Grupa M40.pl znajduje się w czołówce najlepszy firm na rynku.

Pasja
PASJA

Grupa M40 to także pasjonaci sportu. Ćwiczmy nie tylko nasze umysły ale i ciała. Do naszych ulubionych dyscyplin sportu należy futsal (piłka halowa) oraz bieganie.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Jesteśmy profesjonalistami, którzy znają swoją wartość. Wiemy, że nasza praca jest doceniania przez klientów, dlatego cały czas rozwijamy się na wielu polach.

Poznański Lider Przedsiębiorczości

M40.pl zostało Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości roku 2015, wybranym spośród firm z całego powiatu poznańskiego. Wyróżniono nas za innowacyjne i nowoczesne metody organizacji pracy oraz tempo rozwoju firmy.

Osiągnięcia grupy M40.pl
Blog Grupa M40.pl

Na naszym blogu będziesz mógł przeczytać nie tylko o nowinkach na temat SEO/SEM, ale i o życiu Grupy M40.pl. Zobaczysz, jak cieszymy się z naszych sukcesów i spędzamy wolny czas.
Więcej

Klub Futsalowy- Klub M40.pl Poznań

Prowadzenie firmy, tak jak mecz piłki nożnej, grze zespołowej. Dlatego Grupa M40.pl, oprócz nagród z dziedziny pozycjonowania, zdobywa fantastyczne wyniki w turniejach piłki futsalowej.

M40 Partners

Grupa M40 stworzyła przyjazny program partnerski, skierowany do agencji reklamowych, firm IT, webdeveloperów, freelancerów, handlowców i grafików. Pozwala on zarabiać wysokie prowizje poprzez polecanie naszych usług.

Klub Biegacza

Pracownicy Grupy M40.pl nie rywalizują w pracy, ale za to uwielbiają brać udział w imprezach biegowych. Nasi biegacze spędzają aktywnie wolny czas i osiągają świetne wyniki w sporcie.

56

Wypitych kaw dziennie

97

Bramek w sezonie

3000

Przebiegniętych godzin

25

Zdobytych pucharów i medali

Poznajmy się i porozmawiajmy o nowoczesnych metodach zdobywania klientów

Skontaktuj się z nami
Zespół grupy M40.pl