Pozycjonowanie - GrupaM40.pl
Close

Pozycjonowanie stron internetowych

Nawet najlepiej przygotowana strona internetowa nie może skutecznie pełnić swojej roli, kiedy nie można jej łatwo znaleźć. Pozycjonowanie strony www polega na wykonaniu odpowiednich działań, które skutkują wzrostem pozycji strony w wyszukiwarkach. Bardzo ważną kwestią jest wybranie odpowiednich słów kluczowych, ponieważ właśnie po nich klient będzie szukał Twoich usług lub produktów w internecie. 

Pamiętaj, wysoka pozycja w wyszukiwarce gwarantuje duże zainteresowanie i przekłada się na liczbę klientów i transakcji. Pozycjonowanie to aktualnie najbardziej doceniania forma reklamy ze względu na atrakcyjny stosunek kosztów do zysków.

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu?

Gwiazda
Większą widoczność strony

Klienci szukający usług lub produktów oferowanych przez Twoją firmę łatwo odnajdą Cię  w wyszukiwarce.

Gwiazda
Większy ruch na stronie

Dzięki lepszej dostępności w Google więcej osób odwiedzi Twoją stronę i dowie się co oferujesz.

Gwiazda
Przewagę nad konkurencją

Im wyżej będziesz w Google tym większa szansa, że potencjalny klient trafi na Twoją stronę, a nie na stronę konkurencji.

Gwiazda
Rozpoznawalności w sieci

 Dzięki naszym działaniom pojawisz się w wielu katalogach branżowych, Twoje usługi dotrą do osób poszukujących ich na forach i stronach eksperckich.

Gwiazda
Długoterminowe efekty

Efekty pozycjonowania utrzymują się przez długi czas, są stabilne, co zapewni Twojej firmie stały napływ klientów.

Gwiazda
Zaufanie i wiarygodność

Organiczne wyniki wyszukiwania cieszą się największym zaufaniem spośród wszystkich form reklamy internetowej.

Gwiazda
Audyt strony pod kątem SEO

Przeprowadzimy dokładny audyt Twojej strony/sklepu internetowego. Sprawdzimy widoczność stron dla robotów wyszukiwarek, zbadamy prędkość ładowania się strony. Przygotujemy wytyczne do poprawy serwisu.

Gwiazda
Optymalizację strony

Zoptymalizujemy Twoją stronę internetową pod kątem SEO. Poprawimy kod, tak aby strona była prawidłowo zaindeksowana, a co za tym idzie, osiągała wysokie pozycje na wybrane słowa kluczowe.

Gwiazda
Stały monitoring

Nasi specjaliści będą regularnie monitorować ruch na Twojej stronie za pomocą najlepszych narzędzi takich jak Google Analytics i Google Search Console.

Formy współpracy

Strategia ALL-IN

Realizując strategię ALL-IN wykonamy dla Ciebie określony pakiet kompleksowych działań, które pozwolą wypromować Twój serwis internetowy w wynikach wyszukiwania. Dzięki naszej pracy uzyskasz większy ruchu na stronie, a także wzrost rozpoznawalności marki. Strategia ALL-IN rozliczana jest abonamentowo. 

Zobacz szczegółowy plan
Efekt

Ta forma płatności polega na rozliczaniu się na podstawie osiągniętych wyników naszej pracy. Oznacza to, że płacisz dopiero wtedy, kiedy Twoja strona www lub sklep internetowy znajdzie się w TOP 10 wyszukiwarki.

Porównanie modelu rozliczenia za efekt i w pakiecie

PakietEfekt
Frazy kluczowe
(w tym frazy typu longtail)
Szczegółowy audyt strony
Optymalizacja pod SEO
Linkowanie wewnętrzne
(Internal link building)
Pozyskiwanie linków zewnętrznych
(External link building)
Marketing szeptany polecający
(Creative link building)

W zależności od wybranego pakietu
Katalogi firmowe
Pozycjonowanie w Google Maps
W zależności od wybranego pakietu
Artykuły sponsorowane
W zależności od wybranego pakietu
Integracje Google Analytics, Google Search Console
Analityka ruchu na stronie
W zależności od wybranego pakietu
Codzienny monitoring fraz kluczowych
Aktualizacje strony internetowej
W zależności od wybranego pakietu
Szczegółowe raportowanie działań
Stały opiekun
Możliwość zmiany fraz 1x na 3 miesiące

Korzyści wynikające z pozycjonowania

Ponad 83% klientów szuka informacji o produktach i usługach właśnie w internecie. Pozwól im siebie znaleźć.


SEO
Optymalizacja

Wykonamy profesjonalną optymalizację strony, co przyczyni się do lepszego wyświetlania jej w wynikach wyszukiwania.

Top 10
TOP 10

Naszym celem jest osiągnięcie dla Ciebie jak najwyższych pozycji na pierwszej stronie wyszukiwarki. Dzięki nim zdobędziesz nowych klientów.

Nowi klienci

Zostawisz konkurencję w tyle i przejmiesz nowych klientów. Nasze działania spowodują, że będziesz dostępny w internecie.

Prestiż

Osiągając wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, zyskasz wizerunek rzetelnej firmy. Będziesz cieszył się opinią lidera w swojej branży.


Zysk
Zysk

Twoja firma będzie otrzymywać więcej zapytań o Twoją ofertę. Dzięki wielu nowym kontaktom handlowym zwiększysz sprzedaż swoich usług i produktów.

Wojciech Wrociński

Znam ponad 40 powodów, dla których współpracuję z M40 od wielu lat. Z jednej strony relacje Partnerskie, z drugiej strony profesjonalizm dostarczanych usług. Elastyczność w działaniu i pomoc w pilnych sprawach to jeden z wielu wyróżników ludzi z tej firmy. Dzięki zaufaniu, które wytworzyliśmy między nami, zaangażowany jestem od kilku lat jako sponsor w najlepszą drużynę futsalową M40.pl Poznań. Gorąco polecam współpracę z Grupą M40.

Janusz Wierszycki

Od ponad roku współpracuję z Agencją M40.pl. Już po kilku tygodniach moja strona została wysoko wypozycjonowana, dzięki czemu mam nowych klientów. Dodatkowo kontakt z pracownikami firmy jest bardzo dobry. Często doradzają mi nowe rozwiązania itp. Polecam wszystkim, którzy chcą wypromować swój biznes. Firma M40 jest doskonałym wsparciem w rozwoju biznesu w internecie.

Marta Morawska

Miałam przyjemność korzystać z usług firmy M40.pl w zakresie pozycjonowania firmowej strony internetowej i szczerze mogę polecić tę firmę. Pracownicy firmy M40.pl podeszli do tematu pozycjonowania bardzo fachowo i kompleksowo, m. in. pomogli mi dostosować stronę, by była właściwie „widziana” przez algorytmy wyszukiwarki.

Joanna Kosicka

Agencja interaktywna M40 to wiarygodny i godny polecenia partner biznesowy. Prezentowany przez firmę zasób wiedzy jest bardzo imponujący. Personel firmy to niewątpliwie specjaliści na wysokim poziomie. Doceniam sposób, w jaki przedsiębiorstwo podchodzi do moich potrzeb. Warto powiedzieć, że przedsiębiorstwo wiele zyskuje w opinii klientów, ponieważ ma na uwadze innowacyjność i postęp. Nowatorskie podejście do usługi kreuje reputację wykonawcy. Polecam !!!

Maciej Mnichowski

Profesjonalna firma, dbają bardzo o swojego klienta. Usługi związane z pozycjonowaniem strony na wysokim poziomie. Solidnie, fachowo, profesjonalnie. Polecam.

Kamil Nowacki

To jest to, czego przez długi czas szukałem. Zarówno w jakości oferowanych usług jak i w relacjach interpersonalnych z klientami jest na najwyższym poziomie. Potrzebowałem kogoś, kto zaprojektuje dla mnie stronę internetową i omówi ze mną wszystko szczegółowo, by jak najlepiej dostosować się do moich wymagań. Polecam!

Katarzyna Majewska

Z całą pewnością mogę polecić firmę M40, bo cechuje ją pełen profesjonalizm! Niedawno rozpoczęłam jednoosobową działalność i żeby pozyskać klientów musiałam zaistnieć w sieci. Zgłosiłam się do agencji, która nie tylko stworzyła dla mnie bardzo przyciągającą uwagę stronę, ale również pomogła mi umieścić ją na wysokim miejscu w wyszukiwarce Google. Dzięki temu moja firma cieszy się dużym zainteresowaniem. Gorąco polecam!

Paweł Czech

Firma jest bardzo profesjonalna zarówno w podejściu do potencjalnego klienta, jak i w samym wykonywaniu zleceń. Pracownicy są doświadczeni i znają się na rzeczy. Można konsultować wszystkie etapy wykonania zleceń. Firma dostarcza kilka różnych projektów, spośród których można wybrać ten, który będzie się najbardziej podobał. Jak najbardziej na plus i polecam!

Chcesz, aby Twoja strona www była na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach?

Zacznij działać

Skontaktuj się z nami!