Pozycjonowanie stron internetowych i www Śrem - GrupaM40.pl
Close

Pozycjonowanie stron internetowych Śrem

Wypozycjonujemy skuteczne twoją stronę internetową w Śremie i w okolicach. Sprawdź naszą ofertę!

Szukasz firmy, która skutecznie pozycjonuje strony. W GrupaM40.pl pracujemy już od wielu lat w zgranym zespole. Skutecznie wypozycjonowaliśmy setki stron www i tysiące słów kluczowych. Cały czas się szkolimy i z pasją podchodzimy do naszych zadań. Dlatego możesz być pewny, że zrobimy wszystko aby Twoja strona była jak najwyżej wypozycjonowana w wyszukiwarce Google dla fraz z wiązanych z miastem Śrem.

 

Trochę o mieście Śrem

Zabytki i pomniki przyrody Śremu

Śrem, zaliczany do jednego z najstarszych polskich miast, jest miejscowością należącą do województwa wielkopolskiego. Znajduje się w Kotlinie Śremskiej, w tak zwanym kolanie Warty. Pełni ważną rolę węzła drogowego na trasie pomiędzy Poznaniem a Rawiczem. W ostatnim dniu marca 2011 roku liczba w Śremie naliczono trzydzieści tysięcy trzystu czterdziestu trzech mieszkańców.

Zabytki Śremu

Do najbardziej znanych zabytków Śremu należy Kościół pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej (Fara). Jest to potężna, gotycka budowla, która w panoramie miasta bardzo wyraźnie jest widoczna. Trudno byłoby jednoznacznie stwierdzić, kiedy kościół był zbudowany.

Na podstawie dokumentów można przyjąć, że w 1393 roku przystąpiono do budowy kościoła, jednak dopiero w 1892 roku został wybudowany ołtarz główny. Jego centralne miejsce zajmuje kopia obrazu Tycjana Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny.

Nie mniej znanym zabytkiem niż Kościół pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej jest Zespół poklasztorny Franciszkanów, w skład którego wchodzą barokowe budowle z XVII i XVIII wieku.

Pomniki przyrody

W Śremie znajduje się wiele pomników przyrody, a ich wymiary są imponujące. Należą do nich między innymi cisy pospolite, dęby szypułkowe, jesiony wyniosłe, klony zwyczajne i lipy drobnolistne. Największy, bo sięgający około czterystu metrów obwód, ma dąb szypułkowy o wysokości dwudziestu jeden metrów.

Źródła: https://www.srem.pl/Dla-turysty/Warto-odwiedzic/Zabytki/Zespo%C5%82-poklasztorny-Franciszkanow, https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Arem

 

Wracając do pozycjonowania:

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pozycjonowania stron internetowych. Bezpłatnie wycenimy nasze działania. Skontaktuj się teraz.