Sklepy internetowe - GrupaM40.pl
Close

Funkcjonalności

Tworzone przez nas sklepy internetowe posiadają rozbudowaną funkcjonalność.

jest

Obsługa płatności online

jest

Panel do zarządzania klientem i stroną

jest

Tworzenie statystyk i raportów

jest

Połączenie z porównywarkami cen

jest

Integracja z portalami społecznościowymi

jest

Systemy rabatowe

jest

Systemy lojalnościowe

jest

Moduł Livechat

jest

Rózne wersje językowe sklepu

jest

Płatność w różnych walutach

jest

Integracja z systemami magazynowymi

jest

Newsletter

CMS
CMS

Nasze sklepy oparte są na przyjaznym CMS’ie, systemie, który umożliwia samodzielne zarządzanie treścią.

Responsywność
Responsywność

Wszystkie zbudowane przez nas sklepy internetowe prawidłowo wyświetlają się na urządzeniach mobilnych.

Optymalizacja
Optymalizacja

Tworzymy sklepy  zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek (SEO). Twój sklep będzie gotowy do pozycjonowania.

Statystyki
Statystyki

Budowane przez nas sklepy posiadają systemy do zbierania statystyk sprzedaży, które ułatwiają analizę przychodu firmy.

Technologia
Technologia

Podczas tworzenia sklepu, korzystamy z najlepszych technologii na rynku: HTML 5, CSS, PHP/MySQL, JavaScript.Social media
Portale społecznościowe

Wszystkie tworzone przez nasz sklepy zintegrowane są z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi.

Czym wyróżniają się nasze sklepy?

Tworzenie sklepów internetowych to jedna z podstawowych pozycji w naszej ofercie. Naszym celem jest stworzenie projektu, który przełoży się na zwiększenie zysków, a także poszerzenie grona odbiorców. Jakie zabiegi stosujemy w celu osiągnięcia zamierzonych efektów?

Podobnie jak w stacjonarnym sklepie, również w tym wirtualnym istotna jest odpowiednia ekspozycja. Dobór właściwej estetyki traktujemy jako jeden z najprostszych sposobów na pozyskanie klienta. Tworząc nowoczesny sklep internetowy gwarantujemy zbilansowaną szatę graficzną, która stanowi uzupełnienie oferty i nie odciąga uwagi od produktów. Niezależnie od naszych osobistych preferencji, jesteśmy otwarci na sugestie klienta.

Projektowanie sklepu online planujemy w oparciu o zasadę, że zakupy mają być proste i przyjemne. Komfort użytkowania zapewniamy przy pomocy intuicyjnego interfejsu. Wzorcowa operacja powinna zostać sfinalizowana w kilku krokach. Bazujemy na oprogramowaniu PrestaShop, które pomaga w sprawnym przeprowadzeniu klienta od początku do końca transakcji.

Profesjonalne sklepy internetowe cechują się odpowiednio przystosowanymi zdjęciami oraz wyczerpującymi opisami produktów, które skutecznie rozwiewają wątpliwości zakupowe odbiorców. Zajmujemy się tworzeniem tekstów, które plasują sklep internetowy na wysokich pozycjach w wyszukiwarce. Dodatkowo zapewniamy przyjazny system CMS, pozwalający na sprawne publikowanie treści.

Sprawna komunikacja z klientem stanowi najlepszy możliwy sposób na wykreowanie pozytywnego wizerunku marki. W naszej ocenie nowoczesny sklep internetowy musi być zintegrowany z odpowiednimi do branży kanałami social media. 

 W 2014 roku ilość użytkowników urządzeń mobilnych przekroczyła liczbę zwolenników komputerów stacjonarnych. Ten proces wciąż postępuje, więc dopasowujemy się do bieżących warunków. Oferujemy responsywne sklepy internetowe, które są kompatybilne z smartfonami, tabletami oraz urządzeniami stacjonarnymi.

Obserwowanie kulisów działalności sklepu jest najlepszym sposobem na wdrożenie dodatkowych usprawnień. Na bieżąco monitorujemy statystyki przy użyciu specjalistycznych narzędzi takich jak Google Analytics oraz Google Search Console. Zdobyta w ten sposób wiedza pozwala dobrać odpowiednią strategię dla poszczególnych produktów.

Poznań stanowi miejsce, z którym wiążą się korzenie naszej firmy. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się do rynku lokalnego. Wręcz przeciwnie.  Zapraszamy do kontaktu firmy z całej Polski.

Nasze realizacje

Daj się odnaleźć w sieci!

Kontakt