Strony www - GrupaM40.pl
Close

Jak wyglądają nasze strony www?

Mówi się, że strona internetowa pełni rolę wizytówki twojej firmy. Jest jednak czymś znacznie ważniejszym. W dobie komputerów i internetu może ona zadecydować o twoim być albo nie być na rynku. Należy pamiętać, że sama obecność w sieci już nie wystarczy, aby zyskać większe zainteresowanie twoją firmą. Konkurencja jest ogromna, więc potrzebujesz unikalnego wizerunku, który wyróżni cię w tłumie. 

Nowoczesna strona internetowa może być pierwszym krokiem na drodze do zbudowania solidnej marki. Z biegiem czasu strony internetowe stały się coraz prostsze i przyjęły przystępniejszą formę. Dlatego współpracując z nami masz gwarancję profesjonalnego wyglądu opartego na obecnych standardach. 

Z roku na rok urządzenia mobilne zdobywają coraz większy udział w całym rynku. Responsywna strona stanowi naszą odpowiedź na zmieniające się warunki. Projektowanie stron internetowych w oparciu o tę zasadę sprawia, że są one funkcjonalne zarówno na tabletach i smartfonach, jak i urządzeniach stacjonarnych.

Kompleksowe tworzenie stron www znacznie wykracza poza ramy współpracy grafika z programistą. O sukcesie decyduje precyzyjne poznanie potrzeb konsumenta oraz konsekwencja w budowaniu spójnego wizerunku. W tym celu wnikliwie analizujemy statystyki i wyciągamy z nich wnioski. Dysponując taką wiedzą jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom odbiorców.

Przyczyną wielu nieporozumień przy tworzeniu stron www są braki w komunikacji. Jesteśmy profesjonalistami, ale to nie uprawnia nas do narzucania swojej woli. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy świadomi, że ścisłe partnerstwo daje najlepsze rezultaty. Opowiedz nam o swojej firmie i przedstaw wizję tego, co chciałbyś zbudować. My zajmiemy się realizacją twoich planów i na bieżąco będziemy informować o postępach.

Tworzenie stron www nie jest zamkniętym procesem. Wykupienie domeny i osadzenie witryny na serwerze to dopiero połowa sukcesu. Wówczas nadchodzi moment, kiedy należy zawiadomić świat o twoim istnieniu. W tym celu przygotujemy dla twoich odbiorców treści dostosowane pod względem językowym, jak i tematycznym. 

Poznań nie jest jedynym ośrodkiem naszej działalności. Nie ogranicza nas odległość i z chęcią podejmujemy się wyzwań stawianych przez klientów z różnych zakątków Polski. Jeśli chcesz zlecić nam stworzenie strony www zapraszamy do kontaktu.

Strona layout
Profesjonalny wygląd

Śledzimy najnowsze trendy w tworzeniu stron internetowych. Nasi specjaliści dbają o estetykę, przejrzystość stron i funkcjonalność.

Responsive Web Design
Responsywność

Wszystkie tworzone przez nas strony są responsywne, czyli automatycznie dostosowują się do ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane, tj. smartfonach, tabletach i laptopach.

Kod strony
Technologia

Nasze strony oparte są na CMS WordPress, który jest przyjazny i łatwy w obsłudze. Korzystamy z najnowszych technologii HTML5, CSS3, Bootstrap, jQuery, PHP.

Tworząc u nas stronę otrzymasz:

Kompleksowość usług

Zarejestrujemy dla Ciebie domenę, hosting, wykupimy miejsce na serwerze. 

Funkcjonalność

Nasze strony budowane są zgodnie z najnowszymi trendami zarówno pod kątem usability jak i SEO.

Rozpoznawalność

Dzięki stronie www wspólnie wykreujemy pozytywny wizerunek Twojej firmy.

Różnorodność usług

Tworzymy strony i sklepy internetowe, portale, strony sprzedażowe (landingpage) oraz systemy CRM.

Strona www
138

Stron

Cel
18

Landing page

CRM
9

Lat doświadczenia

Klient
129

Zadowolonych klientów

Nasze realizacje

Gotowy na nową stronę?

Skontaktuj się z nami już dziś!